Sobota 20. února, kterou jsme dlouho dopředu avizovali jako termín pro konání galavečera k ukončení ON Semiconductor VKV 2020, se nezadržitelně blíží. Celý svět ale nadále sužuje pandemie koronaviru a z ní plynoucí omezující opatření, která se prakticky týden od týdne nepředvídatelně mění.

S ohledem na skutečnost, že pandemie zjevně hned tak neskončí, je již nyní jisté, že galavečer tak, jak jej známe z předchozích let, nebude možné letos uspořádat. Ceny pro účastníky 8. ročníku VKV ale připraveny samozřejmě máme. Jak tedy bude probíhat jejich předání?

Protože ceny pro držitele mládežnické kategorie VKV junior – s Austinem na vrchol! obsahují i několik druhů potravin s omezenou lhůtou spotřeby, jejich výdej nebudeme odkládat na příznivější dobu, ale proběhne v sobotu 20. února. Nikoliv však v plánovaném místě konání galavečera, tzn. v Domě kultury Vsetín. Ten totiž bude veřejnosti s nevětší pravděpodobností uzavřen. Ceny tedy budeme v sobotu 20. února od 9 do 15 hodin vydávat z bočního vchodu (od mateřské školy) panelového domu na Vsetíně-Dolní Jasence č. p. 750 (https://mapy.cz/s/rakapomaso).

Žádáme tímto všechny juniory, resp. jejich zákonné zástupce, aby při příchodu či příjezdu k místu vydání cen dbali na dodržování všech protiepidemilogických opatření. Zejména prosíme, abyste měli na ústech roušku a v okolí domu se zbytečně neshlukovali. Pokud je to možné, dohodněte se s kamarády a vyzvedněte ceny i jim. Také upozorňujeme, že na Dolní Jasence je omezený prostor pro parkování.

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@vkv-bike.cz nebo telefonních číslech 774 210 513 (Adam Hloch) a 603 541 832 (Michal Horský).

A jak to bude s výdejem cen pro účastníky hlavní kategorie ON Semiconductor VKV 2020, resp. vedlejších kategorií VKV bez bariér – hendikepovaní, přívěsné vozíky, elektrokola? V tomto případě ceny nejsou omezeny dobou expirace, a proto jejich předání držitelům odkládáme prozatím na neurčito. Chceme, aby tento akt proběhl v přívětivější době a také, pokud možno, i v důstojném prostředí včetně možnosti zakoupit si třeba ceny z tomboly či produkty z e-shopu. Věříme, že se jej podaří uskutečnit ještě do startu nového ročníku VKV, tedy do 27. března. O stanovení termínu budeme včas informovat na webu a facebooku VKV, jakož i mailovou korespondencí.

Na závěr dodáváme, že až do 19. února probíhá benefiční akce Véčkaři pro Amálku, v rámci níž můžete zasláním libovolného finančního příspěvku na transparentní účet VKV pomoci vážně nemocné Amálce Wagnerové z Hošťálkové. Více informací ZDE.