Jsou chvíle, kdy člověk kvůli zdravotním patáliím musí zapomenout na své oblíbené činnosti. A v těchto chvílích si nejlépe uvědomí, jak důležité pro plnohodnotný život je být zdravý. Když navíc různé bolístky trápí ty nejmenší, o to mrzutější to je.

Organizační tým VKV právě tyto případy inspirovaly k tomu, aby 7. ročník ON Semiconductor VKV spojil s benefičním projektem. Dostal název „VÉČKAŘI DĚTEM„.

CÍL BENEFICE

Cílem je zpříjemnit těm nejmenším chvíle, které z důvodů různých zdravotních patálií musí strávit za zdmi nemocničního pokoje. Tedy nashromáždit finanční prostředky, které budou na galavečeru u příležitosti ukončení letošního ročníku předány k využití pro dětské oddělení Vsetínské nemocnice.

JAK NA TO

Princip je jednoduchý. Přispívejte libovolnou částkou na transparentní účet VKV č. 2401125786/2010.

Rovných 50 % z vybrané částky za období únor 2019 – leden 2020 pomůže dětem hospitalizovaným ve Vsetínské nemocnici. Druhá polovina částky půjde na organizaci VKV (dosud tam putovalo 100 %).

Suma sumárum: čím více budou véčkaři štědří, tím více pomohou dětem zvládnout nepřízeň osudu. Současně tak jako dosud pomohou sanovat stále rostoucí náklady na organizaci VKV.

Všem, kteří přispějí, moc děkujeme!