Termín akce:

1. dubna – 30. listopadu 2023

Popis akce:

Navmatix VKV bez bariér  je jedna z kategorií projektu onsemi Vrchařská koruna Valašska. Rozdělena je do tří skupin:

  • hendikepovaní cyklisté (bez rozdílu hendikepu)
  • přívěsné vozíky (cyklisté s přívěsnými vozíky nebo sedačkami s dětmi)
  • elektrokola

Pravidla:

Cílem pro kategorii hendikepovaných a kategorii přívěsných vozíků je v předepsaném časovém období zdolat alespoň 5 libovolných z 20 předepsaných vrcholů, na jednotlivých vrcholech pořizovat svoje fotky („selfie“) a ty následně (nebo i postupně ukládat do svého profilu (účtu) na webu www.vk-bike.eu.

Účastníci kategorie elektrokol musí pro úspěšné zvládnutí ročníku zdolat kompletní dvacítku vrcholů. Fotodokumentaci ze všech vrcholů si rovněž ukládají do profilu na webu www.vk-bike.eu.

Uložením vrcholových fotografií, jména a bydliště na webu www.vk-bike.eu dávají účastníci organizátorům souhlas tyto fotografie a informace použít ke zveřejnění na webových stránkách, facebooku a v tisku! Souhlas můžete kdykoli odvolat zasláním emailu na info@vkv-bike.cz.

Pokud nesouhlasíte se zveřejněním, je nutno to výslovně uvést v emailu. V takovém případě bude držitel veden ve výčtu držitelů jako „bezejmenný“.

Ceny:

Držitelem kategorie NAVMATIX VKV BEZ BARIÉR je každý, komu se podaří zdolat alespoň 5 vrcholů (u elektrokol všech 20 vrcholů). Všichni držitelé se mohou těšit na pozvánku na slavnostní galavečer, který proběhne 3. února 2024 v Domě kultury Vsetín, kde každý obdrží certifikát, pamětní medaili a další drobné ceny. Pro 3 nejlepší (ti, kteří zašlou fotky nejdříve a budou mít současně největší počet zdolaných vrcholů) budou navíc připraveny poháry a další hodnotné ceny.

Vrcholy:

Souhrn najdete v sekci Vrcholy. Obsahuje nejen samotný přehled vrcholů, ale i základní informace o nich, fotografie a také tip na výjezd.

Mapa vrcholů pro ročník 2023