Místo bydliště: Lípa u Zlína
Věk: 11

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce se mi líbila Lysá hora a nejméně První valašské motomuzeum.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Pardus, pak Kunovická hůrka, ale jen ten poslední prudký výjezd a ještě Zvonička Kyčery, asi proto že jsem byla po nemoci a moc mi to nejelo.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Celkem na 27 z 50 jsem byla úplně poprvé.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vrcholy jsme zdolávali s přiblížením kromě Janova hradu, Oškerových pasek a Větrného mlýnu Štípa, ty jsme jeli z domu, ostatní už byly daleko. Většinu vrcholů jsem jela s mamkou, bráchou a taťkou, některé i s dědou a některé jsme jezdili z chaty Miloňové, kde jsme byli na soustředění s KOLOKROUŽKEM. Jezdila jsem na kole Force 27,5 palců a posledních sedm už na novém kolem Specialized 29 palců.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Přesně to nevím, měřil to taťka, ale říkal, že asi 672 km a nastoupali jsme kolem 13.000 m.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Když jsme v létě jeli na Kunovickou hůrku, tak nás málem sežrali komáři a hovada, přejmenovali jsme vrchol na hovadí hůrku. Na soustředění jsme jeli z Miloňové na Kohútku přes Papajské sedlo, v terénu bylo hrozně moc bahna a kaluží a kamarádka z KOLOKROUŽKU spadla do jedné i s kolem. A když jsme přijeli na Kohútku a chtěli si tam dát oběd, tak nás obsluha donutila (asi všech 20 lidí) sundat boty a po restauraci jsme museli chodit jen v ponožkách. Krušné bylo, jak jsme se na Pustevnách při výjezdu na Stezku Valaška a na Radegast museli prodírat davem.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Vůbec nic, zdá se mi to dobré tak, jak to je.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Znovu Lysou horu, Nivku, protože tam jsou traily, třeba i něco z Pusteven (ale nesmíme tam jet o víkendu), hrad Brumov a Javorníček. Předloni jsme mu s KOLOKROUŽKEM dali přezdívku „Krutý javor“ a chtěla bych zjistit, jestli cesta k němu bude stále krutá ��.