Mezi nové partnery VKV se letos zařadila společnost 4SPORT VM (www.4sport.cz) z Valašského Meziříčí. Jedná se o prodejnu zabývající se prodejem, servisem a půjčovnou cyklistických a lyžařských potřeb. Vznikla z lásky ke sportu, kterou majitel, Ondřej Hegar, vykonával na profesionální úrovni. Je několikanásobným mistrem České republiky, deset let se účastnil světového poháru a v roce 2011 obsadil 5. místo na mistrovství světa v telemarku. Všechny jeho zkušenosti ze závodů, tréninků a přípravy sportovních potřeb se snaží předávat nejen týmu lidí na prodejně, ale také zákazníkům.

Proto je pro celou firmu důležité, vždy zákazníkům odborně poradit na základě zkušeností, vyjít jím vstříc vzhledem k jejich sportovním dovednostem, očekávání a finančním možnostem. Kvalita znamená, že se vrací spokojený zákazník a ne výrobek.

Na prodejně lze nalézt cyklistické vybavení značek Superior, BH, 4Ever, Giro, Uvex, mnoho doplňků, komponentů a příslušenství pro cyklistiku. V zimních měsících je prodejna přestavěna na lyžařskou speciálku s nabídkou značek Elan, Lusti, Nordica, Dalbello, Sporten či Alpina. Kromě nového vybavení na prodejně naleznete použité vybavení na sjezdové lyžování a snowboarding. V půjčovně je k dispozici více jak 200 párů lyžařského, běžeckého a snowboardového vybavení.

Samozřejmostí je špičkový servis kol, lyží, běžek i snowboardů. Bez kvalitně připravených potřeb totiž není radost ze sportu.