Je nám velkým potěšením oznámit, že nejméně pro letošní a příští rok se generálním partnerem VKV stala společnost ON Semiconductor (www.kariera-onsemi.cz).
Spojení VKV a ON Semidonductor se jeví jako zcela přirozené. Společnost patří k dlouhodobým významným partnerům VKV a navíc pro své zaměstnance organizuje i interní VKV, jejímž výsledkem je podpora organizací působících v sociální oblasti. Do VKV se pravidelně zapojuje podstatná část top managementu ON Semiconductor. A dobře známo je i to, že mezi hrdé zaměstnance společnosti se řadí náš dlouholetý patron Svaťa Božák.
Všechny výše uvedené aspekty tedy vyústily v to, že náš projekt nejméně ve letech 2018 a 2019 ponese název ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska. Za podporu moc děkujeme!
 
Profil společnosti
Společnost ON Semiconductor nabízí inovativní řešení pro energeticky úspornou elektroniku, která napomáhají globálnímu snižování spotřeby energií. Společnost nabízí ucelené portfolio polovodičových součástek a řešení, která mají široké využití v automobilovém průmyslu, komunikačních technologiích, počítačové technice, spotřební elektronice, průmyslové technice, LED osvětlení, lékařské elektronice, vojenství a letectví i v aplikacích pro napájení.
Součástí nadnárodní skupiny firem s více než 30 000 zaměstnanci jsou i tři společnosti se sídlem v České republice (Rožnov pod Radhoštěm a Brno), které zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a zabývají se návrhem integrovaných obvodů, výrobou křemíkových desek a výrobou polovodičových čipů.
Společnost v současné době realizuje rozsáhlé expanzní projekty a nabízí řadu příležitostí pro start vaší nové kariéry. Zaměstnancům nabízí kromě široké škály benefitů i možnost zapojit se do projektů sociální odpovědnosti, jako jsou například dny dobrovolnictví. Sociální projekty podporuje i ve spojení s VKV v rámci interního sportovně motivačního programu Vrcholy pro dobrou věc. Za každý zaregistrovaný vrchol přidá na sociální projekty 100 Kč a o celkové částce rozhodnou na konci roku zapojení zaměstnanci.