Termín konání:

30. března – 30. listopadu 2018

Pravidla:

ON Semiconductor Vrchařská korunu Valašska (ON Semi VKV) je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole (pozor: nikoliv na elektrokole – pro elektrokola je vyčleněna vedlejší kategorie VKV bez bariér) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu info@vkv-bike.cz. O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na náš mail.

Pro účast není nutné se nikde registrovat a samotná účast je bezplatná.

Bikeři se ON Semi VKV účastní na vlastní nebezpečí!

Zasláním vrcholových fotografií současně dávají organizátorům právo tyto fotografie použít ke zveřejnění!

Seznam vrcholů

Souhrn najdete v sekci Vrcholy. Obsahuje nejen samotný přehled vrcholů, ale i základní informace o nich, fotografie a také tip na výjezd.

Ceny:

Každý držitel ON Semi VKV obdrží na slavnostním galavečeru v závěru ročníku hodnotné ceny (certifikát, dárkové předměty s logem VKV a další ceny od partnerů akce).

Kategorie:

 1. HLAVNÍ KATEGORIE – o pořadí rozhoduje datum zaslání fotek na emailovou adresu info@vkv-bike.cz.
 2. VKV JUNIOR – S AUSTINEM NA VRCHOL! – kategorie pro děti a mládež – více zde.
 3. VKV BEZ BARIÉR – kategorie pro handicapované, cyklisty s přívěsnými vozíky a elektrokola – více zde
 4. VKV AMBASADOR – každý, kdo zdolá kompletní dvacítku vrcholů v dresu VKV, obdrží speciální ocenění pro VKV ambasadora.
 5. Nejmladší držitel ON Semi VKV
 6. Nejstarší držitel ON Semi VKV
 7. Nejlepší bikerka ON Semi VKV – tuto cenu obdrží bikerka, která jako první zdolá všech 20 vrcholů.
 8. Miss ON Semi VKV – zvolena bude v prosinci prostřednictvím ankety na našem facebokovém profilu.
 9. Missák ON Semi VKV – zvolen bude v prosinci prostřednictvím ankety na našem facebookovém profilu.
 10. Nejlepší fotografie ON Semi VKV – ze zaslaných fotografií bude vybráno 10 nejlepších (nejoriginálnějších), ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie.
 11. Nejvzdálenější držitel ON Semi VKV
 12. Nejatraktivnější příběh – při zdolávání vrcholů každý z nás zažije spoustu zajímavých situací, příběhů. Ten nejatraktivnější bude v internetové anketě vybrán čtenáři.
 13. Foto soutěž Resortu Valachy – speciální cenu našeho partnera Resortu Valachy obdrží autor, či autoři nejatraktivnějších fotografií z vrcholu Kotlová.
 14. Soutěž o elektrokolo společnosti Topkolo – do slosování o elektrokolo od našeho partnera Topkolo se dostane každý, kdo zdolá v dresu VKV či dresu zmíněné společnosti alespoň 10 vrcholů. Podrobnější pravidla ZDE.