Zajímavé ceny do letošního ročníku VKV věnovaly cestovní kancelář V-TOUR (www.v-tour.cz) a společnost ALPENVEREIN OEAV (www.oaev.cz). Všichni držitelé hlavní kategorie obdrží slevu 500 Kč na zájezd a 1000 Kč na expedici. Zmíněné společnosti se navíc staly patrony fotosoutěže hlavní kategorie, přičemž ocení tři nejlepší, a to následovně:
 
* 1. místo zájezd do Toskánska v hodnotě cca 11 000 Kč + upomínkové předměty
* 2. místo poukaz na zájezd v hodnotě 3 000 Kč + poukaz na roční členství v Alpenverein + upomínkové předměty
* 3. místo poukaz na zájezd v hodnotě 1 500 Kč + upomínkové předměty
 
Cestovní kancelář V-TOUR s 25letou tradicí se specializuje na sportovně laděné programy zejména v Alpách, avšak stejně dobře organizuje i nenáročné poznávací programy kdekoliv po světě. Můžete se vypravit na expedice, vrcholy, ferraty, sněžnice, cyklo a MTB, pohodovou turistiku nebo i na školní zájezdy. Výhodou jsou malé skupinky za příznivé ceny, pohodlná doprava mikrobusem či vlastní dopravou.
 
ALPENVEREIN je největším alpským svazem v Rakousku – a mnohem víc! Se svojí více než 150letou historií, 500 000 členy a rozvětvenou strukturou se vyvinul v rozmanitou a společensky významnou instituci v Rakousku i mimo něj. Nabízí pro své členy mj. i výhodné celoroční pojištění a další zajímavé benefity.
 
Za podporu moc děkujeme!