Místo bydliště: Zubří
Věk: 
17

Který vrchol se mi líbil nejvíce? 

Lačnovské skály

Který vrchol byl nejnáročnější? 

Nejnáročnější vrchol byl dostat se domů po nedostatečné regeneraci a 125 kilometrové jízdě. Jinak asi Lemešná, kde jsme nejvíce tlačili kola.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě? 

Z hlavních na sedmi a z Juniora na šestnácti

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu) 

Všechny vrcholy jsem zdolával z domova ze Zubří bez přiblížení. Většinu s taťkou, pouze na dvou kratších vyjížďkách sám na horském kole SPECIALIZED velikosti 26.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů? 

Přibližně 887 km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)? 

Pozdravy cyklistů, kteří nás hned poznali a volali „Ahoj Škrobáci“ nebo celkově různé náhodné setkání. Bloudění, kdy jsme si vybrali špatnou cestu. Vševědoucí místní obyvatelé, kteří se nás ptali, kam jedeme, nebo nám radili. Předjíždění na cyklostezce, když otec jede vpravo a syn vlevo, po neúspěšném předjetí mimo cyklostezku a najíždění na obrubník, kdy jsem skoro spadl z kola, tak se nezařadí a nastává stejná situace. Občerstvování před marketem, kdy jsme seděli na chodníku a v klidu odpočívali. Neskutečný vítr na Čarabovské. Nečekaný pád při tempu 5 km/h na ledě. Sjíždění po sněhu z Tanečnice mezi turisty.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)? 

Není třeba dělat zásadní změny.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku? 

Nechám se překvapit.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen). 

Zážitků je plno. Do budoucna by se dalo dojet téměř kamkoliv. Pro letošní rok by bylo úspěšné překonat hranici 4000 km a zopakovat nebo navýšit loňský výkon 300 km za jeden den.