Místo bydliště: Hošťálková
Věk: 31

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?
Nejvíce se mi líbila, hlavně díky krásnému počasí, Svantovítova skála. Nejmenší dojem ve mě pak zanechalo Papajské sedlo.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Paradoxně nejvíce mi dal zabrat vrchol jeden z nejbližších a sice ´U Krošenků´. Špatně zvolená trasa vzala mě a mým parťákům v ten den fakt hodně sil..

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

14

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Na horském kole bez přiblížení. Polovinu vrcholů jsem absolvoval se svým bráchou, část se svými cyklo-parťáky z Hošti a okolí a taky nějaké sám.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Tak to netuším

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Spoustu srandy jsem prožil na kole s bráchou a naprosto skvělé bylo třídenní putování po vrcholech s přáteli. Díky tomu, že jsem zvládl vrcholy bez pádu, krušné chvilky naštěstí tentokrát, mimo teda občasné fyzické vyčerpání, nebyly.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Nemám, co bych vytknul. Díky projektu VKV jsem našel lásku k cyklistice, mám tak příležitost poznat krásy Valašska a zároveň dělat něco prospěšného sám pro sebe.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Ten pravý vrchol s velkým ´V´ je podle mě Lysá Hora. Takže buď tu nebo něco jí podobného.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Dva roky zpět to bylo premiérové zdolání VKV. Letos rozhodně účast a zdárný dojezd do cíle cyklistického závodu Bikemaraton Drásal České spořitelny. V dalších letech bych se chtěl cyklistice dál věnovat a poznávat cyklo-akce nejen v blízkém okolí.