Místo bydliště: Jablůnka 
Věk:

Který vrchol se mi líbil nejvíce?

Líbily se mně všechny vrcholy, nejvíce asi Bobek a Švarná Hanka. Jelenovská asi nejméně, ale výlet celkově nebyl špatný.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Všechny byly záděr :), ale asi Lemešná.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Bobek, Jelenovská, Kaplička na Štrčkové, Poutní jeskyně

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Většinu na horském kole. Bobek, Švarnou Hanku a Lukov na silničce. Jezdil jsem z domu z Jablůnky a většinu výletů jsem zakončil na Prženských pasekách 🙂

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

nevím … počítám, že okolo 800km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Zajímavé bylo, že jsem skoro nikde nikoho nepotkal. Jedině Bobek byl vyjímkou, kde jsem potkal Vlastíka Kudělku a spolu jsme pak jeli přes Bílý kříž na Švarnou Hanku a dál přes Valmez na Vsetín. Celou cestu jsme kecali, tak to rychleji ubíhalo. Přece jen to bylo cca. 150km.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Celý projekt se mně hodně líbí. Člověka tomotivuje se trochu hýbat. Jen bych asi zpřísnil pravidla pro závodníky v TOP10. Myslím, že by se zde měli objevit pouze cyklisti, kteří to jeli celé po vlastní ose. Pokud nejsou z oblasti Valašska, tak bych dal jako startovací bod např. vsetínské náměstí. Sporný je i odvoz na první vrchol a svoz z posledního vrcholu. Není to sice soutěž, ale myslím, že těch prvních deset to tak bere, tak by to asi mělo mít nějaké pravidla

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

– Křížový (nad Semetínem)
– Vlčí vyhlídka nad Jablůnkou https://mapy.cz/s/2zaMU
– Pálenisko https://mapy.cz/s/2zaO0

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Nevím jestli je to sen, ale předpokládám, že část vrcholů pojedu znovu s kámošem, který momentálně pobývá v Praze. Chtěl bych ale zdolat pár vrcholů z vrchařské koruny Trenčínska. Některé jsou opravdu moc pěkné.