Místo bydliště: Hošťálková
Věk:

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Mně se líbí všechny vrcholy, když je zdolám 🙂

Který vrchol byl nejnáročnější?

Nejnáročnější pro mě nebyl vrchol, ale cesta domů z toho posledního, Velkého Javorníku. Byl to sedmý vrchol během pár dnů, projevila se únava, když zašlo sluníčko, byla mi čím dál větší zima, a tak jsem párkrát během cesty přemýšlela, že si zavolám odvoz. Ale vůle zvládnout všechno jenom na kole, byla silnější, takže jsem to dojela totálně vyčerpaná. Ale myslím, že časem na to budu ráda vzpomínat.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Na třinácti.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Třináct vrcholů jsem zdolala sama, pak šest s kamarády během zářijového prodlouženého víkendu a ten poslední zase sólo. Všechny vrcholy jsem zdolala na svém celoodpruženém kole bez jakéhokoliv přiblížení.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Najela jsem 766 km.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Občas úsměvné, ale většinou krušné, jsou některé zkratky. Na jeden ohradník cestou na Lukov mám celkem bolestivou vzpomínku. A když jsem byla sama v lese, absolutně nevěděla, kde, cesta prostě zmizela, začalo se stmívat, přicházela bouřka, tak mi taky do zpěvu nebylo. Ale nakonec jsem vždycky nějak dojela domů a tam už následoval ten úsměv a dobrý pocit.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Nic, děláte to skvěle.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Jsem ta, pro kterou je VKV motivací podívat se na spoustu krásných míst u nás, takže radit rozhodně nemůžu.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Největší cyklistický úspěch je ten, že jsem se konečně jakž takž naučila číst v mapách a jezdit podle navigace, takže už tak moc nebloudím a sen zatím nemám žádný. Prostě si jezdit po kopečkách, dokud budu moct, pokud možno bez pádů a potkávat lidi na stejné vlně.