Místo Bydliště: Mikulůvka
Věk: 28

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Úplného favorita nemám ale krásná vyjížďka byla na Bobek a Švarnou Hanku s výhledy až na Tatry, Krošenky, a moje rodná Čarabovská. Nejméně se mi líbila asi Jeskyně v Petřkovicích a to jen  z toho důvodu, že přístup terénem není značený (ztratila jsem se tam)  musela jsem jet celou dobu po hlavní a to pro mě bylo hrozně nudné a nezáživné.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Nejvíc asi Lemešná protože přístup tam byl těžko schůdný pěšky natož s kolem.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?
Bylo jich docela dost Jeskyně v Petřkovicích, Lačnovké skály, Trojačka, Kaplička Štrčková, Kaplička Papradná, Lemešná.
Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)
Samozřejmě na kole na svém mazlíkovi Giant trance celoodpružené. Na to sjet všechny vrcholy z domu nemám takovou fyzičku ale snažily jsme se moc nepřibližovat a když už tak vlakem nebo autem. Většinou jsme pak volily větší vyjížďku po okolí nebo spojily více vrcholů.
Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?
Úplně přesně jsem to nepočítala, některé vrcholy jsem jela i dvakrát, ale cca 600km
Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Veselé byly všechny vrcholy s Luckou to ani jinak nejde. Neustále se ztrácíme, hledáme vhodnou trasu nebo zabloudíme někam do bláta a pak se vesele brodíme pár hodin.  Krušná historka snad ani není, možná z posledních dní strach z medvěda, ale zase nám to dalo rychlejší tempo na přejezdy lesem.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Asi nemám žádné výtky jen některé vrcholy bych vybírala i s ohledem na přístup terénu. A vylepšila bych možná dresy s jinou barvou pro holky, líbí se mi, ale zelenou fakt nemusím.
Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?
Mám jich více které se mi líbí. Hrozně ráda mám rozhledu na Prženských pasekách a celkově to místo, tak bych chtěla asi tenhle vrchol. Krásně je i na Ploštině nebo Jarčovsku kulu.