Místo bydliště: Lípa u Zlína
Věk: 10 let

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce se mi líbil Kelčský Javorník a Velký Javorník, protože tam mají hezké rozhledny a výhledy a taky Nivka, protože je tam trail a traily jezdím ráda. Nejméně se mi líbily Hlaváčky, nic moc tam nebylo, jen stará autobusová zastávka.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Asi Ptáčnice. Jeli jsme ji z Halenkova a závěr byl opravdu prudký, hodně kamenitý a bahnitý a pak taky výjezd na Nivy od Janišova mně přišly docela náročné.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Na 30 vrcholech z 50 (12 dospělých a 18 dětských) jsem byla úplně poprvé v životě.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vrcholy jsem zdolávala na kole Force s taťkou, mamkou, bratrem Kubíkem a o prázdninách na soustředění s KOLOKROUŽKEM. Vrcholy, kromě třeba ZOO Lešné a hradu Lukov, máme docela daleko, takže jsme se většinou někam přiblížili autem a pak jsme objeli více vrcholů. Hodně vrcholů jsme si dali vždycky odpoledne po závodech, právě podle toho, kde se závody konaly. Karlovické vrcholy jsme jezdili v rámci soustředění s KOLOKROUŽKEM z chaty Miloňová.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Na vrcholy jsme najeli přes 550 km a nastoupali kolem 12.000 m.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Zasmáli jsme se třeba na Trojáku. Když jsme tam v dubnu přijeli na kolech, byl tam ještě sníh, kde se proháněli lyžaři a snowboardisti, tak to jsme si připadali jako blázni.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Nic bych neměnila, VKV se mi moc líbí.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Klidně by tam mohl být zase Kelčský Javorník a Velký Javorník, ty se mi líbily moc a klidně bych si je dala znova. A zařadit byste mohli třeba zase Lysou horu a Radhošť. A taky třeba rozhlednu Čubův kopec.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Jezdit na kole mě baví, kromě 50 vrcholů VKV máme už kompletní VKZ. A i když jsou některé kopce hodně náročné, tak to stojí za to. Zlepšuji si tím fyzičku a poznávám krásná místa. Zároveň je to můj trénink na závody, tak doufám, že se mi i příští rok bude v závodech dařit. Můj velký zážitek byl, že jsem se mohla na závodech Kola pro život vyfotit s Jardou Kulhavým.