Místo bydliště: Vsetín
Věk: 28

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Díky krásnému počasí snad poprvé na Kelčském Javorníku. Ohromila mě Čarabovská, dál se mi líbil akční sjezd z Lemešné k Sedlu pod Lemešnou a následná hřebenovka na Kohůtku. Švarná Hanka s výhledy na Malou Fatru spojené se supr ubytováním a jídlem. Svantovítova skála s nádhernými výhledy. Vrchol, který mě neoslovil, byl Papajské sedlo a dál Jeleňovská skrz dlouhou cestu na asfaltu mezi auty a protivětrem.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Asi Lemešná, domů jsem dojela s 91km v nohách a bolavou sedací částí 😀

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Papradná, Čarabovská, Lemešná, Poutní místo P.M.Lurdské, Tanečnice, Bobek, Švarná Hanka Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu) Vše na svém Lapierru 210xcontrol (full) – sama, s kamarády, s rodinou. Z domu a poslední 3 vrcholy s přespáním na Švarné Hance.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

888km a nastoupala 17 912m

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Veselé bylo, když padlo na Tanečnici několik mohyl 😀 a jedna byla shozena dokonce kolem nebo když jsem se prodírala neznámem v lese a křoví směrem na Petřkovice a uslyšela asi 20 m ode mě v ještě větším křoví hlasy. Naštěstí jsme si každý řekli kudy a trefili tu správnou cestu :D. Fajn byly špekáčky na Lačnovských skalách nebo obžerství na Kyčerce. Krušně mi bylo po zdolání prvního vrcholu Papradné, kdy jsem si naivně myslela, že v tom lese směrem na Baťkovou nebude bláto.. popravdě kolo nešlo ani tlačit. Cesta po asfaltu ze Sedla pod Lemešnou na Kasárna, v tu chvíli ani nefouklo a pralo slunko, naštěstí jsem na to trápení nebyla sama. Sparinga dělal Adam Hloch, kterého jsem potkala v Halenkově a měl stejnou cestu. Zachránilo nás pivo a česnečka na Franu!

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Byla jsem hodně zklamaná z přístupu některých „kamarádů“ z VKV komunity, kteří si nebrali servítky a vyjadřovali své nepochopitelné pocity na facebooku. Ať už přímo nebo narážkami a fotkami. Smutné. Upravit pravidla pro prvních 10 – 20 (včetně nejrychlejších žen), doložit data ze Stravy nebo jiné appky – aby bylo průkazné, že se nepřibližují např. autem. Ostatní ať si zdolávají jak chcou, každý má různé ambice, čas, priority a zejména zdraví.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

U hrušky nad Ublem, Hážovické díly, Čubův kopec např.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Zážitky jsou stále, úspěch je každý zdolaný km a nastoupaný metr a cíl? Jezdit dál. Za úspěch považuji – zdolání svého prvního VKV, pak zdolání v nejkratším možném termínu a nyní vše bez přiblížení.