Místo bydliště: Střítež nad Bečvou
Věk: 48

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Všechny trasy byly něčím zajímavé. Moc se mi líbil Lukov, byl jsem tam poprvé a bylo to velmi příjemné překvapení. Krásná klasika byla kaplička na Štrčkové s bonusem ve formě trailíku. Nicméně pro mne letos jednoznačně Čarabovská.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Vzhledem ke zvolené trase Kelčský Javorník.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

9. Hrad Lukov, Lačnovské skály, Svantovítova skála, U Krošenků, Kaplička na Papradné, Jelenovská, Poutní jeskyně Panny Marie Lurdské a na kole Tanečnice a Čarabovská

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Většinou sám. Střídal jsem silničku a horáka. Na většinu vrcholů jsem vyjel z domu. Jednou jsem vyrazil vlakem a současně se vlakem domů přiblížil. Celkem 9 výletů.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

647 km, 12159 m převýšení

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Krušnou nemám žádnou, vše proběhlo v naprosté pohodičce. U Krošenků jsem vytáhl z batohu mobil a zjistil, že je úplně mrtev. Celou cestu jsem nepotkal ani žíváčka a najednou se zjevila skupinka tří bikerů, také jezdících VKV. Ochotná bikerka mě zachránila, vyfotila na svůj mobil a fotku poslala. Ještě jednou tímto děkuji! Nicméně se mnou odmítla jet na Svantovítovu skálu, takže na tu jsem si speciálně vyjel znova .

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Není potřeba nic měnit. Moc díky za organizaci!

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Nechám se překvapit. Nicméně – Chléviska, Úlehle 

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Letos jsem se snažil do každé vyjížďky zařadit aspoň kousek cesty kterou jsem ještě nejel. Myslím, že mám Valašsko projeto celkem dobře, ale zíral jsem jaké pěkné místa ještě neznám. Takže se těším na poznávání nových míst a také na to, že příští rok vyberete vrcholy, na které bych se sám nevydal.