Místo bydliště: Prakšice
Věk: 7,5 let

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?
Všechny vrcholy byly krásné, ale nejvíc se mi líbily : pomník legionářů kde jsem viděla bílého koníka , Sulač,– Bludný a Hostýn které jsem vyšlapala na kole aniž bych kousek šla pěšky  , Přístřešek u Hrušky ,Ochmelov , Vrzavé skály  ( balvany a jeden z nich mi připomínal velrybí hlavu ) Petřkovická hora ,a  Radhošť  no proště  byl  krasný výhled na hory  a okolí.
 Který se nejméně líbil  :   VSACKÁ TANEČNICE  jeli  jsme ji od Solanec pod  Soláněm a  kolem Hutiského potoka  bylo velké stoupání  až k tanečnici.
Který vrchol byl nejnáročnější?
Bylo jich víc, hlavně ty s prudkým stoupáním: Chladná ,  Šerkláva , ( jela jsem na kole , dupkala do kopce  a zase jela na kole ) VSACKÁ TANEČNICE , Holý vrch a Zvonička za Miloňovou stoupák  a moc bahna .
Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?
Byla jsem poprvé na  48  vrcholech.
Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)
Vrcholy jsem zdolávala  s dědečkem ,jen ten poslední Komonec s taťkou na svém kole  CUBE , s přiblížením autem a pak vždy  velký celodenní okruh. Celkem jsme na 50 vrcholů potřebovala 12 dní.
Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?
Celkem  jsem ujela  500 kilometrů a nasoupala 11 898 m
Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?
Vesela příhoda nebyla jen jednou si děda spletl misto aby jsme odbočili do prava na   Zvonička za Miloňovou tak jsme odbočili do leva  a stoupali jsme ještě km  ale potom aspoň jsme se svezli dolů ke zvoničce a  jednou jsme zajeli o 6 km jinde když po výstupu na Petřkovickou horu byla pěkná cesta a skončili jsme na druhé straně  kopce….
Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?
Nic mě nenapadá, líbí se mi to,  tak jak to je  říkal to i dědeček .
Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?
Do příštího ročníku VKV bych zařadila všechny vrcholy co jsou letos . :-))))