Místo bydliště: Valašské Meziříčí
Věk: 41

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Velkou roli v tomto výběru hraje počasí a s ním výhled do krásné krajiny. I když to mám takzvaně kousek za barákem, tak jsem netušil, jak krásný výhled je z Petřkovické hory za soumraku. Naopak na Holém vrchu jsem viděl nejvýše deset metrů před sebe a z toho důvodů palec dolů.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Těch bylo�� Fyzicky nejhůř mě bylo při první vyjížďce, kdy jsem jel trojboj Radhošť, Pramen Jičínky a Petřkovickou horu. Podcenil jsem snad úplně vše. Svoje fyzické schopnosti, pitný režim i pravidelné doplňování energie. Těsně před domovem mě postihl totální kolaps (byl jsem úplně prázdný). Pak jsem z pudu sebezáchovy raději jezdil po jednom vrcholu za den.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Na kole na všech�� Pojal bych to spíše obráceně, protože jsem byl jenom na Radhošti, Třeštíku a Hostýně. Zde se musím zmínit, že i cestou na vrcholy a z vrcholů jsem byl na spoustě nádherných míst poprvé v životě a beru to také jako inspiraci na případné výlety s rodinou.

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Jezdil jsem na horském kole, všechny vrcholy jsem zdolával sám. Většinou jsem jezdil z domu. Pár vrcholů jsem zdolal způsobem, že jsem jel ráno na kole do práce na Vsetín (odpracoval pár hodin) a poté jsem z práce vyrazil na nějaký vrchol a zase domů do Valmezu.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

Cca 1035 km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Krušných chvilek jsem při svém bloudění krajinou zažil mnoho, ale krásné je na tom to, že při návratu domů se z těchto krušných zážitků stávají zážitky úsměvné.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Neměnil bych vůbec nic, to co děláte, je naprosto super.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Jako nováček si nedovolím nic doporučovat, ale moc se těším, jaké vrcholy vyberete pro příští sezónu a budu se těšit na jejich pokoření.