Místo bydliště: Halenkov
Věk: 31

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Kaplička ve Velkých Karlovicích se mi líbila nejvíce, byl to první letošní vrchol za pěkného počasí, relativně kousek od bydliště a hlavně v doprovodu přítelkyně. Nejméně oblíbený vrchol letos nedokážu určit, všude bylo fajn.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Pustevny se samy o sobě zdolávají zdlouhavě a když se k tomu přidalo mé riskantní trasování, tak z toho bylo téměř hodinové tlačení ve směru od Pinduly.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Poprvé jsem byl na devíti vrcholech

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Jezdím již několik let na Giant Trance. Letošní můj cíl byl mít na každém vrcholu jiného parťáka, což se bohužel nepodařilo, ale i tak bych chtěl poděkovat Lucii Zavičákové, Luki Janušovi, Honzovi Janišovi, Pavlovi Mosteckém, Jirkovi Knobovi, Míšovi Janováčovi, Tondovi Marečkovi, Marťovi Hruškovi a Mirkovi Dančákovi, kteří semnou šlápli do pedálů … a také mnoha dalším, které jsem potkal a dali jsme společné selfie. Odjel jsem část z domu, část ze Vsetína hned po práci a jeden okruh byl s přiblížením do Bludovic (Díky Pavle) a posléze Petřkovická hora, pramen Jičínky, Radhošť, zvonička Kyčery a domů.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

Najel jsem hrubým odhadem lehce přes 600km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Krušné bylo asi jen zdolávání posledních vrcholů Komonec a Vodní kaple, kvůli teplotám kolem nuly a veselý byl závěrečný vrchol na Ochmelově s opékáním párků, dřevo sebou v batohu, trochu rynglové na zahřátí, prostě fajn.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Vůbec nic.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Co nejvíc novinek a nějaké zastavení na hřebeni mezi Lysou horou (Vsetín) a rozcestníkem u Krošenků.