Místo bydliště: Karolinka
Věk: 26

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce mě zaujal Holý vrch a Ondřejník (i přes nával turistů), nejméně Zvonička za Miloňovou a Třeštík kvůli tomu, že ráda objevuji nové místa.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Žádný, protože vždy lze slézt z kola, pokud to nejde. Pro mě osobně Komonec, protože jsem si myslela, že ho spojím s dalším vrcholem a to se nepodařilo. Ve chvíli, kdy jsem se něj vydala, byl už konec listopadu.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

19

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Kombinovala jsem asi všechny možnosti. Většinu jsem absolvovala sama a 5x jsem jela s parťákem (ráda bych poděkovala Zuzce Štefkové a ostatním, kteří se mnou jeli). Startovala jsem jak z domu, z práce …i jsem se přiblížila autem.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

458,3 km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Výlet na Šerklavu.
Před tímto výletem jsem při cestování do HK narazila na studenta farmaceutické fakulty ze Slovenka, je z Horné Marikové. Kromě toho, že bydlíme kousek od sebe, jen každý na opačné straně kopce a jiné republice, tak rádi jezdíme na kole. Proto jsme si druhý meeting domluvili tak, že každý vyjedeme z jedné strany Kohútky, kde dáme knedlíky a poté se vydáme společnou cestou na Šerklavu, kdy on se odpojí zase na slovenskou stranu. Nebyla to dokonalá volba trasy. Nicméně díky zpoždění vlaku…. jsem se na červené turistické trase nemusela trápit sama.

Výlet na Komonec.
Můj první neúspěšný výlet na Komonec byl trošku hektický, protože jsem vyrazila pozdě a chtěla to spojit s Vodní kapličkou. První část výletu byla super, poté co jsem přejela do Vizovic a vydala se směrem Komonec, se začalo stmívat. Objevila jsem se v části, kde nebyl signál (Káťa si ani nestáhla offline mapy). Opravdu jsem netušila, jak daleko to je. Tak jsem si na půl cesty stopla traktor. Naštěstí pro mě, mi kluci doporučili, že bych se měla raději vydat k autu, protože trasa, kterou jsem naplánovala, je na půl dne. Zkrátila jsem to přes zelenou turistickou…. špatný nápad. Za tmy jsem dorazila k autu. Díky tomuto výletu můžu říci, že jsem stopla neobvyklé vozidlo.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Nemám tip, ráda bych vrchol, který má víc než 1000 m.n.m