Místo bydliště: Praha
Věk:

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejkrásnější místo byla Kaplička Naděnka, nejoriginálnější Durch a nejméně se mi líbil Komonec, který jsme navíc zdolávali za extrémně blátivých podmínek.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Asi Radhošť z Rožnova. Tam také nejvíce stávkovaly děti a to je občas ustát náročnější, než vlastní stoupání na kopec.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byla poprvé v životě?

Na 17.

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Zjara jsem začala na celoodpruženém kole GT Sensor Elite, které jsem záhy vyměnila za GT Zaskar Carbon Elite, jež je mnohem lehčí a do kopce to na něm jde snáz. Jezdili jsme vše společně s Honzou Palou a dětmi Ladou a Aničkou, kombinovali jsme vrcholy VKV a VKV Junior, kde holkám do 50 chybí ještě 9 kopců. Část kopců bylo v rámci delších výletů komplet na kole z Jablůnky, u části jsme se přibližovali autem. Celkem to bylo 11 dní, vždy jsme se museli napřed přemístit na Valašsko.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

Nevím.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Krušné bylo, že jsme dokončení dospělé VKV měli naplánováno na první zářijový víkend a já jsem si 1.9. zlomila nohu v kotníku. Takže onen víkend Honza pokračoval s Aničkou a Ladou v juniorských vrcholech a já jsem se procházela s berlemi pod kopcem. K dokončení VKV tedy došlo až koncem října.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Vloni jsem měla 14 vrcholů, k tomu podobný počet VKJ (Jesenicka) a VKP (Prahy), letos máme komplet VKJ a nyní VKV. VKV jednoznačně vede v profesionalitě a organizační šikovnosti, nápad na vylepšení nemám.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Nejsem zatím expert na valašské kopce, takže nápad nemám, těším se na všechny kopce, které příští rok díky VKV poznám.