Místo bydliště: Vsetín
Věk: 37

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíc se mi líbilo na Holém vrchu, ta panoramata… A nejméně? Nedá se říct, že by se mi někde nelíbilo, každé navštívené místo mělo něco svého! Ale přece jenom…, lehce mě zklamal Durch.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Nejnáročnější pro mě byla Vodní kaplička nad Vysokým Polem, když jsem vůbec neodhadl své možnosti vzhledem k náročnosit výletu. Na Komonec jsem chtěl od začátku jet po ose Trubiska – Bařinka a dál po modré. Z Luhačovické přehrady, zablácený od hlavy až k patě, už jsem šlapal vodu. Výšlap nahoru ke kapličce by se dal nazvat očistcem :))

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

10 vrcholů

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vše na MTB od SUPa. Jezdil jsem sám i spolu s přáteli #MartinAdamuška #Michal Bazalka. Bylo to fajn, chlapi. Prvnotní cíl, vyrazit z domu a domů se taky vrátit, nevyšel. Na Radhošť jsme se přiblížili do Valašského Meziříčí, z Bílé jsme objeli Zvonici Martin, Ondřejník a Charbulák a z Vysokého pole to byl hořký a taky trochu potupný návrat asistenčním vozem.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Cílem bylo udělat si to pěkné a to se povedlo!!

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Krušných a těžkých chvil jsem zažil nepočítaně. Dalo by se říct, že se mi smůla lepila na paty. Ale opravdu jsem si zoufal, když jsem cestou k Naděnce píchl kousek za Sedlem Bukovina a neměl jak to vyřešit. Mont páky jsem bohužel vrátil před výjezdem kamarádovi, píchl jsem přece předevčírem… Vedle kola jsem se prošel až kousek nad přehradu, kde mi místní moc pomohli. Díky Vám! Teď už na to ale vzpomínám s úsměvem od ucha k uchu. Takže v zásadě jsou všechny historky veselé 

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Z mého pohledu všechno funguje!! Děkuju.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Zase bych se rád podíval na Svinec. Sám od sebe se tam asi nevydám, je to úplně mimo mou spádovou oblast.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Letos mě kolo opravdu moc bavilo a baví…