Místo bydliště: Vsetín
Věk: 32

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce se mi líbily vrcholy kaplička Naděnka a Holý vrch. Mezi mé nejoblíbenější patří i Hostýn a nádherné okolí má i Zvonice Martin a kouzelná byla i vodní kaplička. Nejméně Šerklava.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Nejnáročnější pro mě byl Radhošť, protože jsem si na zdolání vybral den, kdy byla Cyrilometodějská pouť. Kličkovat na silničce mezi davy lidí byl opravdu „zážitek“.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

7

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vše jsem absolvoval bez přiblížení. Střídal jsem silničku (Focus) a horáka (Merida). Většinu vrcholů jsem zdolával sám, ale na některé jsem jel s kamarády (Michal, Andrea, Laďa) nebo s taťkou.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

1283 km a 15 362 výškových metrů v 15 etapách

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Kromě Radhoště bylo pro mě složité také zdolání vrcholu Zvonice Martin. Kvůli vzdálenosti a kombinaci s dalšími vrcholy jsem zvolil silniční kolo a i když jsem nakonec nesesedl, tak silnička (a moje p*del) hodně trpěla 😀

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Vždy je co vylepšovat a doufám, že se nám spolu s dalšími organizátory podaří opět připravit zajímavé akce. A navíc se pomalu blíží jubilejní 10. ročník 

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Přál bych si, aby bylo možné opět zařadit i některé slovenské vrcholy. Jednak jsou nádherné a také by to bylo důkazem, že situace kolem pandemie je pod kontrolou.