Místo bydliště: Valašské Meziříčí
Věk: 47

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejlíp nám asi bylo na Holém vrchu. Byli jsme tam okolo západu slunce, tedy zlatá hodinka. Vyjeli jsme ho v krásném tempu a nahoře je úžasný výhled. Nejméně nevím. Každý kopec je krásný.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Nejnáročnější asi Díly. V Karlovicích jsme malinko zmokli, udělala se zima a chytil jsem v Zákopčí lehkou krizi. Ale rychle jsme to rozjeli.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Na žádném. Všechny jsme znali. Navíc, když během karantény se musel člověk držet okolo komína, stihli jsme si všechny vrcholy letos už třikrát objet. Trošku jsme se připravili 

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Jeli jsme s Metúdem na SUPech xroadech. Bylo sucho, už žádný sníh, takže ideální podmínky na gravela. Vrcholy jsme jeli od Hostýna směrem k Petřkovické a k Radhošti. Od Grúně zpět na západ, přes Karlovice, Díly a pak k jihu na Holý vrch a nakonec Komonec.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

335 km a 6 900 převýšení.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Od Bystřičky jsme tlačili docela pěknou stojku k Svatoplukovi. Hodili jsme kola na záda a pustili si k tomu z mobilu Sabatony. Ostrá hudba, ostré tempo a krásné výhledy. Byla to moc příjemná chvilka. Krušné bylo, že jsou zavřené hospody, respektive na sezení u okýnka byla docela zima. Na druhou stranu jsme se nezdržovali a objeli to rychle.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Nic.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Pěkné místo jsou lípy u Mrnuštíků nad Oznicí. A mám to blízko….