Místo bydliště: Zubří
Věk: 
41

Který vrchol se mi líbil nejvíce?

nejméně Jahodný,docela jsem bloudil a nejvíce kupodivu Strážka,krásný výhled k domovu.Nejvíce jsem si užil Lysou horu,jel jsem to z kamarády a stalo se zvyjíždky tour the beer.

Který vrchol byl nejnáročnější?

série vrcholů kaple sv,Huberta,Hložecká kaple,Janův hrad a Oškerovy paseky.Byla to moje nejdelší vyjíždka a asi cca v 80 km mě začlo dost bolet koleno,měl jsem to domů ještě dalších 80 km ,ale dojel jsem to.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

11

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

kolega z práce mě vyhecoval ať to dám bez přiblížení,tak jsem tentokrát všechny vrcholy zdolal z domu a vrátil jsem se zpátky taky po ose domů.na kolech enduro Trek Slash a čtyři vrcholy cyklokrosovém kole Cube.Kromě Lysé hory jsem jel všechny vrcholy sám.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

709km a 16406 nastouaných metrů

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Při prvním vrcholu na Štiavník jsem si chtěl ulehčit cestu která měla vést po asfaltu na mém kole do práce cyklokroska Cube,ale místo toho jsem od Kasáren ke Štiavníku a zpět musel tlačit ve sněhu.Druhá z Jahodného kdy mě v Hovězí u nedostavěného pneuservisu napad pes

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Chybí mi u spousty lidí co to dojedou u držitelů vyplněný dotazník.Je to tak u každého cca 8 držitele.A další bych uvítal VKV dres ve volném střihu jako má např.Fox nebo Dakine ,bez kapsiček zipsů apod.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Martinak