Místo bydliště: Zlín, Vsetín
Věk: 42

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce se mi líbila Lysá hora. Byť je teď velmi populární, je to prostě Královna Beskyd a jakýkoliv výlet na ni pro mě má své kouzlo. Navíc Tomášek měl premiéru ve vozíku. Nejméně se nám asi líbily Pustevny vzhledem k množství lidí. Navíc jsem měla pocit, že kabelka a lodičky by tam zapadly víc jak moje zablácené kolo. A Vojtu asi ještě víc naštvalo vybudované „umělecké dílo“.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Celé letošní VKV pro nás vlivem těhotenství bylo jiné. Nejde říct, že by byl nějaký vrchol náročný, všechno šlo, ale opravdu pomalu.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

6.

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Na horském kole Trek. Šestnáct vrcholů jsem zdolala s Tomáškem v břiše a s Vojtou. V červenci jsme zdolali, sice bez kola, ale zato největší vrchol letošního roku ve zlínské porodnici, a potom už zase na kole dva sami s Vojtou a na poslední dva jsme už přibrali i Tomáška do vozíku. Některé vrcholy jsme zdolali přímo z domu, některé s přiblížením autem.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

500 km jsme najeli během dubnu s Tomáškem v břiše a přitom zdolali šestnáct vrcholů. Dva vrcholy jsme zdolali sami po šestinedělí a poslední dva s Tomáškem ve vozíku. Celkem jsme najeli kolem 600 km.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Nejveselejší byl první výlet s Tomáškem ve vozíku na Lysou. Hlavně jeho začátek, kdy Tomášek dal jasně najevo, jak se staví k našemu výletu a při příjezdu do Ostravice ke žluté značce udělal „a a“ durch vším, co na sobě měl.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Nic. Líbí se mi to tak, jak to je. Děkujeme moc pořadatelům za jejich obětavost s pořádáním této akce a příští rok se opět těšíme.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Takový, kam půjde vyjet s vozíčkem.