Místo bydliště: Vsetín
Věk: 29

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce se mi líbila Strážka u VM, dojel jsem k vysílači zrovna, když zapadalo slunce a ten pohled byl prostě nádherný. Nejméně asi Kamenárka, bohužel jsem si blbě přečetl propozice k vrcholu a nevšiml si, že stačí dojet k rozcestníku, tak jsem si to vyšlápl až na vrchol. A samozřejmě také Lysá hora .

Který vrchol byl nejnáročnější?

Viz. Předchozí bod

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Pěkná polovina – 10, díky za VKV.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Všechny vrcholy jsem zdolal na svém Canyonu AL SL z roku 2016. Z počátku se svou manželkou, se kterou jsme chtěli letos VKV dokončit. Po pár zdolaných vrcholech jsme zjistili, že je těhotná tak zbytek vrcholů jsem zdolal převážně sám, popř. s nejlepším kamarádem, který je doufám také dokončí . Bohužel zde bylo jedno přiblížení vlakem, kterého lituji, ale aspoň mám prostor pro zlepšení .

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Těžko říct .

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Jedná se spíše o krušnou historku, kdy jsme se s kamarádem rozhodli podniknout 2,5 denní trip na kolech. Plán byl zdolat během tripu celkem asi 10 vrcholů (nakonec jsme zdolali stěží 5). Bohužel jsme si nevybrali zrovna nejlepší termín na takový výlet. Při výjezdu na Lysou horu tachometr ukazoval pěkných 49°C a to byl opravdu extrém.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Zapojit více firem na VS a okolí. Možná další z cest, jak ulehčit dopravní situaci ve Vsetíně.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Hradisko – Pulčín