Místo bydliště: Hošťálková
Věk: 44

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Potěšila mě Vrchhůra, díky které jsem rozklíčoval, na kterou že to dědinu se několik desítek let dívám z Bludného 🙂 Ale málo platné – Lysá Hora je jedinečná. Velmi se mi nelíbila Stezka Valaška. I když jsem tam dojel ve všední den dopoledne, musel jsem se proplétat mezi hordami nájezdných turistů.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Lysá Hora.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Na 14.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Na horském kole Superior. Na tři kopce mě doprovodila má drahá – zbytek sólo. Těsnou větší půlku kopců jsem jel z domu – zbytek přiblížení autem.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Najeto 639 km, nastoupáno 23126m.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Několikrát se mi stalo, že moje perfektně naplánovaná trasa byla v reálu znenadání přehrazena přísnou závorou, zamčenou bránou nebo elektrickým ohradníkem. To někdy bylo mírně krušné.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Nic bych neměnil. Líbí se mi, že vrcholy jsou skvěle vyváženy jak geograficky tak náročností. Trochu mě mrzí, že většina účastníků se nepodělí se svými zážitky a nevyplní dotazník.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

To nechám na vás. Neposílejte ale prosím bikery na turistické václaváky.