? Jak jistě víte, i letošní ročník ON Semiconductor VKV je spojen s několika foto soutěžemi, jejichž vítězové se mohou těšit na atraktivní ceny. Pokud máte snímek, o němž si myslíte, že by se v některé soutěži mohl ucházet o prvenství, neváhejte nás na něj upozornit, příp. nám jej zašlete. Připomínáme, které soutěže jsou letos vyhlášeny:
 
✅ NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE HLAVNÍ KATEGORIE VKV – ze zaslaných fotografií v rámci hlavní kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie. Její autor obdrží od společnosti V-Tour cyklistický zájezd.
 
✅ NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE VKV JUNIOR – S AUSTINEM NA VRCHOL! – ze zaslaných fotografií v rámci juniorské kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie. Její autor od našeho partnera Orbea získá dětské jízdní kolo.
 
✅ NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE Z VRCHOLU TŘEŠTÍK – speciální cenu v podobě volných vstupů do wellness hotelu Horal od našeho partnera Resortu Valachy obdrží autor, či autoři nejatraktivnějších fotografií z vrcholu Třeštík.
 
✅ NEJLEPŠÍ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE – Partneři Baobab Trails, Bike Resort Valašsko a Bike park Kyčerka se speciální cenou (bude upřesněna) rozhodli ocenit autora nejlepší fotografie, dokumentující zdolávání atraktivních míst mimo region VKV, třeba z dovolené. Hodnotit budou Roman Kalabus a Zbyněk Duchoň.
 
✅ FOTOGRAFIE NEJŠPINAVĚJŠÍHO BAJKERA – Partner Blankyt Plus ocenění poukazem do své čistírny toho autora fotografie, která nejlépe dokumentuje, jak náročné z hlediska (ne)čistoty může být zdolávání vrcholů VKV.