Jak jistě víte, i letošní ročník onsemi VKV je spojen s několika foto soutěžemi, jejichž vítězové se mohou těšit na atraktivní ceny. Proto si na vrcholových fotkách, které nahráváte do svých uživatelských účtů na www.vk-bike.eu nebo přes mobilní aplikaci Vrchařské koruny, dejte záležet a buďte, pokud možno, originální. Připomínáme, které soutěže jsou letos vyhlášeny:
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE HLAVNÍ KATEGORIE VKV – z vrcholových fotografií v rámci hlavní kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie.
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE VKV JUNIOR – S AUSTINEM NA VRCHOL! – z vrcholových fotografií v rámci juniorské kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie.
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE Z VRCHOLU KAPLIČKA NA JANÍČKOVÉ – speciální cenu v podobě volných vstupů do wellness hotelu Horal od našeho partnera Resortu Valachy obdrží autor, či autoři nejatraktivnějších fotografií z vrcholu Kaplička Na Janíčkové.
 
#jezdimvkv #beneficeVKV