? Jak jistě víte, i letošní ročník ON Semiconductor VKV je spojen s několika foto soutěžemi, jejichž vítězové se mohou těšit na atraktivní ceny. Pokud máte snímek, o němž si myslíte, že by se v některé soutěži mohl ucházet o prvenství, neváhejte nám jej zaslat e-mailem na adresu info@vkv-bike.cz  Připomínáme, které soutěže jsou letos vyhlášeny:
 
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE HLAVNÍ KATEGORIE VKV – ze zaslaných fotografií v rámci hlavní kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie. 
 
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE VKV JUNIOR – S AUSTINEM NA VRCHOL! – ze zaslaných fotografií v rámci juniorské kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie. 
 
NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE Z VRCHOLU SÚKENICKÁ – speciální cenu v podobě volných vstupů do wellness hotelu Horal od našeho partnera Resortu Valachy obdrží autor, či autoři nejatraktivnějších fotografií z vrcholu rozhledna Súkenická.
 
NEJLEPŠÍ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE – Partneři Baobab Trails a Bike Resort Valašsko se speciální cenou rozhodli ocenit autora nejlepší fotografie, dokumentující zdolávání atraktivních míst mimo region VKV, třeba z dovolené. Hodnotit budou Roman Kalabus a Zbyněk Duchoň.
 
FOTOGRAFIE NEJŠPINAVĚJŠÍHO BAJKERA – Partner Blankyt Plus ocenění poukazem do své čistírny toho autora fotografie, která nejlépe dokumentuje, jak náročné z hlediska (ne)čistoty může být zdolávání vrcholů VKV.