Potřetí v letošním roce jsme ve středu 13. září zorganizovali ve Vsetínské nemocnici skupinové Darování krve s VKV. Tentokrát se do něj zapojila desítka véčkařů, pro které bylo připraveno malé překvapení. Reportáž z naší akce totiž přišla pořídit redaktorka Českého rozhlasu, a proto se někteří z nás stali tak trochu mediálními hvězdami. V září se totiž Vsetínská nemocnice zapojila do projektu Daruj krev s Českým rozhlasem.

Zářijové darování krve tedy máme za sebou a již nyní připravujeme to následující, které se uskuteční ve středu 6. prosince opět ve Vsetínské nemocnici. A bude opět nevšední. Vychází totiž přímo na Mikuláše, a tak se můžeme stejně jako vloni těšit na kostýmy, které si na tento termín personál Vsetínské nemocnice obvykle připravuje.

Pokud se chcete připojit k nám, je třeba se co nejdříve zaregistrovat v rezervačním systému nemocnice. Je přitom jedno, jaký čas odběru si při rezervaci zvolíte. Ať už bude jakýkoliv, sraz véčkařů bude v 7.30 hodin. Pokud jste se rezervovali, dejte nám vědět e-mailem na adresu info@vkv-bike.cz, ať víme, s kým na tuto akci můžeme počítat. A i kdyby vám rezervace z jakéhokoliv důvodu nevyšla, ale účastnit se chcete, dejte rovněž vědět e-mailem. Situaci pořešíme.

Těšíme se na další Darování krve s VKV!