Benefiční akce byly s VKV spojeny v uplynulých třech ročnících a ročník letošní nebude výjimkou. Tentokrát se jedná o obzvláště silný příběh a navíc dotýkající se našeho projektu.

Čtyřnásobná držitelka VKV Jana Macíčková vloni při sjezdu na kole havarovala a utrpěla těžká poranění, s nimiž byla transportována vrtulníkem do nemocnice.

Po třech týdnech v umělém spánku se postupně snaží vrátit do normálního života. Zatím jí ale bohužel neslouží nohy tak, jak by bylo potřeba a je proto upoutána na invalidní vozík (celý příběh najdete zde). Svůj boj o návrat ale nevzdává a my budeme moc rádi, když jí v něm pomůžeme alespoň finanční podporou.

Oproti minulým benefičním akcím VKV jsme tentokrát změnili pravidla. Příspěvky dárců se už nebudou rovnou měrou dělit na provoz VKV a benefici, jako tomu bylo v minulosti. Pro účely benefiční akce ŠANCE PRO VÉČKAŘKU JANU jsme zřídili speciální transparentní účet, jehož kompletní výtěžek poputuje ve prospěch Jany Macíčkové. Přispívat můžete od této chvíle a až do termínu lednového galavečera VKV, a to na číslo účtu 2902161611/2010. Sledovat pohyby na účtu lze pod odkazem zde.

Dosavadní transparentní účet číslo 2401125786/2010 (pohyby na účtu) zůstane určen pro dobrovolné příspěvky na provoz VKV.

Všem, kteří pomohou jakýmkoliv příspěvkem, moc děkujeme.