Jak jistě dobře víte, na sobotu 19. března chystáme ve vsetínské restauraci Náhon náhradní termín výdeje cen za uplynulý ročník VKV. Véčkaři, kteří si pro ně nepřišli v rámci lednového galavečera, si ceny mohou vyzvednout od 16 hodin v horním patře Náhonu.

Od 17 hodin bude tamtéž následovat after party. Ve 20 hodin ji měl zpestřit hudební produkcí oblíbený vsetínský hudebník Bolek Vjaclovský. Když jsme after party připravovali, očekávali jsme účast více než stovky véčkařů, pro které jsme měli dohodnuto vyčlenění celé restaurace jako uzavřenou společnost. Bohužel se ale přihlásilo jen necelých padesát účastníků a za tohoto stavu nám provozovatel restaurace podnik logicky nerezervuje celý, ale k dispozici bude pouze horní patro. V této situaci jsme se i s ohledem na naše finanční možnosti rozhodli hudební produkci zrušit a pojmout after party jen jako posezení s přáteli.

Všem účastníkům after party, kteří hudební produkci podpořili dobrovolným příspěvkem na transparentní účet VKV, se tímto omlouváme. Samozřejmě jsme připraveni finanční prostředky vrátit. Prosíme, aby se nám dotyční ozvali e-mailem na adresu info@vkv-bike.cz nebo osobně na after party a domluvíme se na způsobu vrácení prostředků. V případě, že nebudete vrácení požadovat, finance určené na hudební produkci v plné výši věnujeme na benefiční akci VKV pro ročník 2022. Představíme vám ji již v příštím týdnu. Vězte, že je to silný příběh.

Děkujeme za pochopení a těšíme na sobotní setkání.