Do konce ON Semiconductor VKV 2020 už zbývá jen 17 dnů. Během nich se ukáže, zda počet držitelů hlavní kategorie opět posune rekordní hranici, která činí z loňského roku 655.

Připomínáme, že stále máte možnost se ucházet o zajímavé ceny v řadě fotosoutěží, které jsou s letošní ročníkem spojeny. Pokud máte zajímavé k některé kategorii, určitě nám jej zašlete. A zde je přehled všech soutěží:

  • NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE HLAVNÍ KATEGORIE VKV – ze zaslaných fotografií v rámci hlavní kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie. Její autor obdrží zatím utajenou cenu.
  • NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE VKV JUNIOR – S AUSTINEM NA VRCHOL! – ze zaslaných fotografií v rámci juniorské kategorie budou vybráni nejlepší (nejoriginálnější) finalisté, ze kterých vzejde na základě hlasování na našem facebookovém profilu vítězná fotografie. Její autor od našeho partnera Orbea získá dětské jízdní kolo.
  • NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE Z VRCHOLU TŘEŠTÍK – speciální cenu v podobě volných vstupů do wellness hotelu Horal od našeho partnera Resortu Valachy obdrží autor, či autoři nejatraktivnějších fotografií z vrcholu Třeštík.
  • NEJLEPŠÍ CESTOVATELSKÁ FOTOGRAFIE – Partneři Baobab TrailsBike Resort Valašsko a Bike park Kyčerka se speciální cenou (bude upřesněna) rozhodli ocenit autora nejlepší fotografie, dokumentující zdolávání atraktivních míst mimo region VKV. Hodnotit budou Roman Kalabus a Zbyněk Duchoň.
  • FOTOGRAFIE NEJŠPINAVĚJŠÍHO BAJKERA – Partner Blankyt Plus ocenění poukazem do své čistírny toho autora fotografie, která nejlépe dokumentuje, jak náročné z hlediska (ne)čistoty může být zdolávání vrcholů VKV. Inspirovat se můžete titulní fotkou tohoto příspěvku