Pandemická situace bohužel znemožnila důstojné ukončení 8. ročníku ON Semiconductor VKV, a tak jsme výdej cen jeho účastníkům byli nuceni připravit alternativní formou výdejního okénka. Již v sobotu 20. února si pro ceny přišli držitelé kategorie VKV junior – s Austinem na vrchol! A v pátek 11. června přišli na řadu držitelé hlavní kategorie ON Semiconductor VKV 2020 a držitelé kategorií VKV bez bariér (hendikepovaní, přívěsné vozíky, elektrokola).
 
Součástí této slavnostní chvíle bylo i předání symbolického šeku s výtěžkem benefice „Véčkaři pro Amálku“ mamince vážně nemocné Amálky Wagnerové Kateřině. Celkově se podařilo vybrat úctyhodných 48 515 Kč. Do benefice se zapojilo celkem 110 individuálních donátorů a výrazným částkou (7 680 Kč) přispěli také členové cyklistického oddílu SK Edie Team Vsetín. Všem donátorům patří obrovské poděkování!
 
A závěrem upozornění těm, kteří se nemohli pro ceny dostavit: V nejbližší době zveřejníme náhradní termín, resp. termíny výdeje. Sledujte proto web a facebook VKV.