Vážení držitelé onsemi VKV 2022. Jubilejní 10. ročník je za námi, ale definitivní tečku za ním učiní až tradiční galavečer. Ten se uskuteční v sobotu 4. února ve velkém sále Domu kultury Vsetín.

V 10 hodin začne program pro držitele kategorie „VKV junior – s Austinem na vrchol!“, ve 13 hodin pak pro držitele hlavní kategorie onsemi VKV a kategorie Navmatix VKV bez bariér.

Po skončení hlavního programu (cca v 16 – 17 hodin) uzavře 10. ročník afterparty v restauraci Náhon. Jako každoročně upozorňujeme, že kapacita restaurace, která bude uzavřena pro véčkaře, je 200 míst. Tudíž se na afterparty dostanou jen ti, kteří se včas přihlásí včetně platby symbolického vstupného 50 Kč na transparentní účet číslo 2401125786/2010 (více info viz pozvánka). Afterparty okoření svým vystoupením oblíbený vsetínský hudebník Bolek Vjaclovský.

Všechny ambasadory VKV, tedy ty, kteří celý ročník objeli ve VKV dresu či tričku, prosíme, aby si dres, resp. tričko vzali s sebou. Na galavečeru budou speciálně oceněni a proběhne skupinové focení.

Současně dodáváme, že až do termínu galavečera stále probíhá benefiční akce Šance pro véčkařku Janu. Až do 4. února tedy můžete podpořit zasláním libovolné částky na benefiční účet číslo 2902161611/2010 několikanásobnou držitelku VKV Janu Macíčkovou, která podstupuje rehabilitaci po těžkém úrazu.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na setkání!