Vážení držitelé ON Semiconductor VKV 2018. Šestý ročník je za námi, ale definitivní tečku za ním učiní až tradiční galavečer. Ten se uskuteční v sobotu 2. února ve velkém sále Domu kultury Vsetín. V 9.30 hodin začne program pro držitele kategorie „VKV junior – s Austinem na vrchol!“, ve 13 hodin pak pro držitele hlavní kategorie a kategorie VKV bez bariér. Po skončení programu (cca v 16 – 17 hodin) uzavře 6. ročník afterparty v restauraci Náhon. Jako každoročně upozorňujeme, že kapacita restaurace, která bude uzavřena pro véčkaře, je 200 míst. Tudíž se na afterparty dostanou jen ti, kteří se včas přihlásí včetně platby symbolického vstupného (viz info v pozvánce).
 
Závěrem ještě pár organizačních náležitostí.
 
Všechny ambasadory VKV, tedy ty, kteří celý ročník objeli ve VKV dresu, prosíme, aby si dres vzali s sebou. Na galavečeru budou speciálně oceněni a proběhne skupinové focení.
 
Pro přespolní držitele, kteří chtějí po galavečeru, příp. afterparty na Vsetíně přespat, nabízíme ubytování u našeho partnera – v hotelu KAMU (www.kamu.cz). Nachází se v docházkové vzdálenosti necelých 10 minut od domu kultury i restaurace Náhon.
 
Těšíme se na setkání s vámi!