Jedenáctý ročník onsemi VKV je za námi. 🏁 Definitivní tečku za ním učiní 🏆 galavečer s vyhlášením výsledků, který se uskuteční tradičně v Dům kultury Vsetín v sobotu 3. února 2024. 📧 Pozvánky na něj obdrží e-mailem držitelé všech kategorií.

Těšit se můžete i na tradiční afterparty 💃🏻 v Restaurace Náhon, která bude následovat po galavečeru a na které zahraje 🎸🎤 oblíbený vsetínský hudebník Bolek Vjaclovský.

Co nás čeká do té doby? Organizační tým VKV usilovně pracuje 🎁 na kompletaci cen a organizaci galavečera. Připravuje i 🗳️ tradiční ankety, kterými vás zahrneme v následujících dnech a v nichž budete moci vybrat Miss, Missáka, nejlepší fotky či nejatraktivnější příběh ročníku 2023. 👀 Sledujte proto tuto facebookovou stránku a web www.vkv-bike.cz.

Závěrem tohoto postu chceme poděkovat všem účastníkům onsemi VKV 2023, kterých jsme nakonec napočítali přesně 825, tedy o 41 více než vloni. DĚKUJEME! 🥳👏

Poděkování samozřejmě patří i ❤️ všem partnerům našeho projektu, bez jejichž přízně bychom v tomto rozsahu fungovat nemohli. Jejich výčet najdete na přiloženém baneru. DĚKUJEME!

Nadále probíhá také benefiční akce ❤️ VÉČKAŘI PRO TOBIÁŠKA ❤️, v níž můžete finančně podpořit léčbu malého Tobiáška Bolcka z Hutiska-Solance, který bojuje s následky mozkové příhody. Budeme vděčni 🙏 za jakýkoliv příspěvek na benefiční transparentní účet číslo 👉 2902161611/2010. Více o benefici najdete zde. DĚKUJEME!