Mezi partnery VKV se i letos zařadila společnost 4SPORT VM (www.4sport.cz) z Valašského Meziříčí, která se zabývá prodejem, půjčovnou lyží, snowboardů, telemarku a servisem lyží, snowboardů a kolečkových bruslí.

Prodejna byla otevřena v listopadu 2005 a zabývala se prodejem použitých věcí a půjčovnou lyží. V průběhu let rozšířila poskytované služby o servis a prodej nových lyží, lyžáků a snowboardů. V současné době prodává lyže značky Elan a Lusti; lyžáky Nordica a Dalbello; snowboardy Gravity a Head. Dále nabízíme prodej helem značek Mivida a SH+; páteřáky Dainese, Zandona a Etape; lyžařské brýle Victory a Salice; telemarkové vybavení značky Rottefella; oblečení Dainese, Ziener, 2117 of Sweden a mnoho doplňků pro zimní sporty. Každoročně pořádá testování nejnovějších modelů lyží. Kromě nového vybavení zde najdete také velký výběr použitého vybavení na lyže i snowboard, jak pro děti, tak pro dospělé. To vše pod dohledem majitele firmy Ondřeje Hegara (mimochodem v minulosti i držitele VKV), který je několikanásobným mistrem republiky v telemarku.

V roce 2021 zahájila společnost i letní provoz s cykloprodejnou zaměřenou na značku kol Superior, BH a Galaxy, doplňky Uvex, Giro, Crank Brothers, Shimano, Maxxis a další. Samozřejmostí je cykloservis.