Devátý ročník ON Semiconductor VKV se uzavřel. V hlavní kategorii se do něj zapojilo 630 cyklistů, celkový počet účastníků za všechny kategorie činí 932. Letos se tedy nepodařilo prolomit hranici tisícovky zapojených cyklistů, ale i tak je celkový počet parádní. Obzvlášť v této covidové době, která už druhým rokem negativně ovlivňuje celospolečenské dění.

Dobývání vrcholů devátého ročníku je tedy minulostí, ale máme před sebou ještě řadu restů. Takže co bude následovat?

FOTO SOUTĚŽE ANKETY

Již tradičně se můžete těšit na foto soutěže a ankety. Prostřednictvím facebooku VKV, případně našich partnerů budeme v nadcházejících týdne hledat vítěze několika foto soutěží a anket:

  • nejlepší foto hlavní kategorie,
  • nejlepší foto juniorské kategorie,
  • Miss VKV,
  • Missák VKV,
  • nejšpinavější bajker,
  • nejlepší foto z vrcholu Súkenická,
  • nejatraktivnější příběh letošního ročníku.

Nyní máte možnost se do některých soutěží ještě i zpětně zapojit. Konkrétně do kategorií o nejšpinavějšího bajkera a o nejlepší cestovatelské foto. V případě, že máte zajímavý snímek, který dokumentuje, jak náročné je z hlediska udržení čistoty outfitu dobývání VKV, pošlete nám jej do první z uvedených kategorií. V kategorií o nejlepší cestovatelské foto hledáme fotky z vašich cyklotoulek mimo region Valašska – třeba z dovolení. Snímky můžete zasílat e-mailem na adresu info@vkv-bike.cz.

GALAVEČER VKV

S výjimkou loňského ročníku jsme každý předchozí zakončili oblíbeným galavečerem s následující after party. Jak tomu bude letos? To bohužel nyní netušíme. Covidová doba je nadále nepříznivá konání hromadných akcí… Takže uvidíme a budeme včas informovat.

Nicméně platí fakt, že galavečer VKV prozatím stále plánujeme, a to na sobotu 29. ledna 2022 v Domě kultury Vsetín a afterparty v restauraci Náhon. Pokud by akce z důvodu vládních restrikcí proběhnout nemohla, o ceny určitě nepřijdete!

BENEFICE

Nadále probíhá benefiční akce Véčkaři pro Damiána se Samuelem. Podpořit lepší život vážně nemocných bratří Damiána a Samuela Kovářových můžete zasláním libovolné části na transparentní účet č. 2401125786/2010, který jinak slouží pro dobrovolné příspěvky na organizaci VKV. Polovinu z každé částky na tomto účtu poukážeme zmíněným bratrům.