V letošním roce budeme již poosmé zdolávat vrcholy ON Semiconductor VKV. Přehled vrcholů letošního ročníku budeme odtajňovat od 1. března, a to již tradičním způsobem. Každý den jeden vrchol. To znamená, že 20. března budou známy všechny vrcholy hlavní kategorie a také kategorie VKV bez bariér. V případě kategorie VKV junior – s Austinem na vrchol! opět vyhlásíme 50 vrcholů, z nichž 20 bude kopírovat vrcholy hlavní kategorie. Zbývajících 30 kopců do celkového počtu 50 se dozvíte 21. března.

A od kdy tedy bude možné vrcholy zdolávat? Startujeme odbitím půlnoci na sobotu 28. března. Celý ročník pak vyvrcholí již tradičně o půlnoci 30. listopadu.

V tuto chvíli je již také znám termín galavečera, který uzavře 8. ročník. Je jím sobota 20. února 2021 a místem konání bude tradičně velký sál Domu kultury Vsetín.

Připravujeme také řadu doprovodných akcí, o kterých vás budeme průběžně informovat. Jisté je nyní to, že navážeme na vloni započaté skupinové dárcovství krve. Druhá akce Daruj krev s VKV se uskuteční ve středu 10. března ve Vsetínské nemocnici. Podrobnosti již brzy.