Jsme velmi rádi, že i v letošním a příštím roce se VKV bude moci opřít o podporu generálního partnera, jímž je stejně jako v uplynulých dvou letech společnost ON Semiconductor (www.kariera-onsemi.cz).
Spojení VKV a ON Semidonductor se jeví jako zcela přirozené. Společnost patří k dlouhodobým významným partnerům VKV a navíc pro své zaměstnance organizuje i interní VKV, jejímž výsledkem je podpora organizací působících v sociální oblasti. Do VKV se pravidelně zapojuje podstatná část top managementu ON Semiconductor. A dobře známo je i to, že mezi hrdé zaměstnance společnosti se řadí náš dlouholetý patron Svaťa Božák.
Všechny výše uvedené aspekty tedy vyústily v to, že náš projekt nese název ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska. Za podporu moc děkujeme!
 
Profil společnosti
Společnost ON Semiconductor nabízí inovativní řešení pro energeticky úspornou elektroniku, která napomáhají globálnímu snižování spotřeby energií. Společnost nabízí ucelené portfolio polovodičových součástek a řešení, která mají široké využití v automobilovém průmyslu, komunikačních technologiích, počítačové technice, spotřební elektronice, průmyslové technice, LED osvětlení, lékařské elektronice, vojenství a letectví i v aplikacích pro napájení.
Součástí nadnárodní skupiny firem s více než 34 000 zaměstnanci jsou i tři společnosti se sídlem v České republice (Rožnov pod Radhoštěm a Brno), které zaměstnávají 2 200 zaměstnanců a zabývají se návrhem integrovaných obvodů, výrobou křemíkových desek a výrobou polovodičových čipů.