Jsme velmi rádi, že i v letošním a příštím roce se VKV může opřít o podporu generálního partnera, jímž je stejně jako v uplynulých pěti letech společnost onsemi (www.kariera-onsemi.cz).
Spojení VKV a onsemi se jeví jako zcela přirozené. Společnost patří k dlouhodobým významným partnerům VKV a navíc pro své zaměstnance organizuje i interní VKV, jejímž výsledkem je podpora organizací působících v sociální oblasti. Do VKV se pravidelně zapojuje podstatná část top managementu onsemi. A dobře známo je i to, že mezi hrdé zaměstnance společnosti se řadí náš dlouholetý patron Svaťa Božák.
Všechny výše uvedené aspekty tedy vyústily v to, že náš projekt nese název onsemi Vrchařská koruna Valašska. Za podporu moc děkujeme!
 
Profil společnosti

Společnost onsemi nabízí inovativní řešení pro energeticky úspornou elektroniku, která napomáhají globálnímu snižování spotřeby energií. Společnost nabízí ucelené portfolio polovodičových součástek a řešení, která mají široké využití v automobilovém průmyslu, komunikačních technologiích, počítačové technice, spotřební elektronice, průmyslové technice, LED osvětlení, lékařské elektronice, vojenství a letectví i v aplikacích pro napájení.

Součástí nadnárodní skupiny firem s více než 35 000 zaměstnanci jsou i tři společnosti se sídlem v České republice (Rožnov pod Radhoštěm a Brno), které zaměstnávají 2 200 zaměstnanců a zabývají se návrhem integrovaných obvodů, výrobou křemíkových desek a výrobou polovodičových čipů.

V posledních letech se v České republice podařilo zrealizovat řadu rozvojových projektů, jsme silným a stabilním zaměstnavatelem s nadstandardní nabídkou benefitů. Naše podnikání je postavené na inovacích, které přinášíme do současné elektroniky i do technologií budoucnosti.