Úderem dnešní půlnoci odstartuje 11. ročník onsemi VKV. Pravidla letošního ročníku jsou prakticky totožná s těmi z let minulých.

  • Hlavní kategorie onsemi VKV je opět určena cyklistům na klasických kolech.
  • Dětem z mateřských, základních a středních škol je vypsána kategorie VKV junior – s Austinem na vrchol!
  • Kategorie Navmatix VKV bez bariér je pak ve 3 samostatných skupinách vyhlášena hendikepovaným cyklistům, cyklistům s přívěsnými vozíky a cyklistům na elektrokolech.

Stejně jako v minulých letech si fotky z pokořených vrcholů budete zapisovat do svých uživatelských účtů buď prostřednictvím webu www.vk-bike.eu nebo mobilní aplikace (přístup k vašemu účtu je možný přes obě uvedené možnosti).

A právě k mobilní aplikaci máme zásadní novinky.

V tuto chvíli je mobilní aplikace vydána již také pro IPHONE! Můžete tedy začít stahovat. Přímý link je zde 👉 https://apps.apple.com/cz/app/vrchařská-koruna/id1498430224

Pokud jde o ANDROID, dosavadní verze mobilní aplikace prošla úpravami a odstraňováním chyb. S ohledem na jejich rozsah byla vydána NOVÁ VERZE APLIKACE (nazvaná Vrchařské koruny cyklistů). Ta stávající sice zůstává funkční, ale se zmíněnými chybami. Doporučujeme proto starou verzi odsinstalovat a poté nainstalovat verzi novou. Abyste ji nemuseli na Obchod play dlouze hledat (dokud není větší množství stažení, aplikace se tam hůře vyhledává), připojujeme přímý odkaz https://play.google.com/store/apps/details?id=droid.navmatix.vk

K nové aplikaci pro Android jen upozorňujeme na fakt, že zatím ještě dochází k problémům v případě, že se do ní přihlašujete přes Facebook. Na nápravě se pracuje, buďte proto, prosím, trpěliví. Přihlášení mailem + heslem anebo přes Google účet fungují v pořádku. Pokud se přihlašujete přes Facebook, prozatím zůstaňte u starší verze apky nebo stáhněte novou, ale přihlašujte se přes web www.vk-bike.eu. Jakmile bude problém odstraněn, dáme vědět.

A ještě jedno upozornění: odinstalování staré verze a instalace nové verze mobilní aplikace nemá žádný vliv na vaše uživatelské účty. Ty tedy zůstávají tímto nedotčeny. Aplikace je totiž pouze jedna ze dvou forem přístupu k vašim uživatelským účtům. Druhá je, jak jsme již uvedli, přes web www.vk-bike.eu.

A teď už nezbývá, než jen počkat na zítřek a pak vyrazit na vrcholy letošního ročníku. Třeba se potkáme zítra některém z nich. Těšíme se na vás.