ON Semiconductor VKV 2018 úspěšně běží a my vám přinášíme několik novinek a také jednu soutěž. Takže…
 
1. PATRONI
Možná jste si už na webu www.vkv-bike.cz všimli, že počet našich patronů se rozrostl o dvě nová jména. Již osvědčený kvartet ve složení Tereza Němcová-Huříková, Josef Zimovčák, Svaťa Božák a Tomáš Paprstka nově rozšířily česká reprezentantka na horských kolech i v běhu na lyžích a dvojnásobná držitelka VKV TEREZA TVARŮŽKOVÁ. A spolu s ní vyznavačka extrémních závodů na horských kolech a s přítelem jediná pokořitelka polárního kruhu na kolech MARKÉTA „PEGGY“ MARVANOVÁ.
 
2. VYJÍŽĎKY
Stalo se již tradicí, že v rámci ročníku organizujeme veřejné vyjížďky, většiny z nichž se účastní i naši patroni. Letošní rok není výjimkou. Termíny jsou k dnešnímu dni známy, a to následovně:
 
* 19. 5. – Velká dětská cyklojízda s Josefem Zimovčákem
* 30. 6. – Vyjížďka s cílem v partnerském podniku VKV – pivovaru Holendr
* 11. 8. – Prázdninová vyjížďka s překvapením
* 1. 9. – Setkání véčkařů na Javorníkách – družební výjezd s účastníky ostatních Vrchařských korun organizovaný ve spolupráci s pořadateli Vrchárske koruny Trenčianska
 
Podrobnější informace k vyjížďkám budeme postupně zveřejňovat. Najdete je kdykoliv na www.vkv-bike.cz.
 
3. VKV OBLEČENÍ
Jak jsme před časem avizovali, první hromadná objednávka nové edice cyklooblečení s tematikou VKV je již zadána ve výrobě. Nepříjemná zpráva je ta, že kapacity výrobce jsou s ohledem na aktuálně nejsilnější část sezony přeplněny a podle posledních informací tak oblečení dodá až v polovině července. Snažíme se o uspíšení termínu, ale bohužel nejsme pány situace. Nicméně budeme informovat o případných změnách. Příznivější zprávou je to, že připravujeme další sortiment VKV, jako například bavlněná či funkční trika.
 
4. SOUTĚŽ
Rádi bychom pro VKV vybrali slogan. Krátkou, výstižnou frázi, která by VKV nejlépe vystihovala. Protože kapacity našeho myšlenkového ústrojí jsou omezené, rozhodli jsme se dát prostor vám, véčkařům. Navrhněte slogan a napište nám jej do komentáře k tomuto příspěvku nebo zašlete e-mailem na info@vkv-bike.cz. Ten vítězný, který bude VKV v dalších letech reprezentovat, oceníme.