Vážení véčkaři, blíží se termín plánovaného zahájení 9. ročníku ON Semiconductor VKV. Máme pro vás v této souvislosti důležité informace.

  • Ačkoliv vláda prodloužila nouzový stav až do 28. března, zpřísněná pravidla lockdownu včetně omezení pohybu platí zatím „pouze“ do 21. března. Plánovaný termín startu 9. ročníku ON Semiconductor VKV, kterým je sobota 27. března, tedy zatím platí. Upozorňujeme, že v důsledku případných nových vládních nařízení ale může být změněn.
  • Pravidla 9. ročníku zůstávají stejná jako v ročníku osmém.
  • Již od zítřka, tedy od pondělí 1. března začneme zveřejňovat vrcholy nového ročníku, a to tradiční formou – každý den 1 vrchol. V sobotu 20. března tedy bude známa kompletní dvacítka vrcholů hlavní kategorie a kategorie VKV bez bariér, určené v oddělených skupinách hendikepovaným, cyklistům s přívěsnými vozíky a e-bikerům. Tato dvacítka vrcholů bude opět platit i pro kategorii VKV junior – s Austinem na vrchol!, avšak s tím, že dalších třicet vrcholů této kategorie do celkového počtu padesáti zveřejníme najednou v neděli 21. března.
  • V pondělí 22. března vyhlásíme tipovací soutěž počtu držitelů hlavní kategorie 2021.
  • Pokud to pandemická situace dovolí, zapojíme se ve středu 17. března do skupinového darování krve ve Vsetínské nemocnici. Zájemci o účast najdou podrobnosti ZDE.