Jedenáctý ročník onsemi Vrchařské koruny Valašska se uzavře v sobotu 3. února tradičním galavečerem ve velkém sále Domu kultury Vsetín. V souvislosti s tím přinášíme důležité organizační pokyny.

  • Den před galavečerem, tedy v pátek 2. února, vyvrcholí letošní benefiční akce Véčkaři pro Tobiáška, jejímž smyslem je finančně podpořit léčbu pětiletého Tobiáška Bolcka (na snímcích) z Hutiska-Solance, který se léčí z následků mozkové příhody. Libovolný finanční příspěvek tedy můžete ještě do uvedeného data nadále zasílat na benefiční transparentní účet číslo 2902161611/2010. Výtěžek, který bude předán rodičům Tobiáška během sobotního galavečera, aktuálně atakuje hranici 100 000 korun. Pevně věříme, že se ji podaří překonat!
  • Dopolední část sobotního galaprogramu bude patřit dětské kategorii VKV junior – s Austinem na vrchol!, kdy na pódium si pro ceny přijdou všichni její držitelé. Začínáme v 10 hodin. Před programem i po něm bude možné si zakoupit losy v bohaté tombole. Vítězných losů je přesně polovina.
  • Odpoledne, tedy od 13 hodin, budeme tradičně oceňovat úspěšné držitele hlavní kategorie onsemi VKV 2023 a vedlejších kategorií včetně Navmatix VKV bez bariér. Součástí programu bude i již zmíněné vyhlášení výsledků benefiční akce Véčkaři pro Tobiáška, představení charitativních projektů partnerů VKV, vyhlášení výsledků Vrchařské koruny Česko-Slovenska a také například ocenění ambasadorů VKV, tedy těch, kteří vrcholy 11. ročníku VKV pokořili ve VKV dresech, bundách či tričkách. Ambasadoři, vezměte si tyto úbory s sebou, na pódiu v nich proběhne skupinové focení. Ani v této části programu nebude chybět bohatá tombola.
  • Pokud jste držiteli některé z kategorií a nemůžete si během soboty 3. 2. osobně vyzvednout ceny, pověřte někoho ze svých přátel, aby je vyzvedl za vás.
  • Po skončení programu v Domě kultury Vsetín bude od cca 16 – 17 hodin následovat afterparty v Restauraci Náhon, kde máme pro tyto účely vyčleněn salonek v horním patře. Pro případ potřeby ale můžeme obsadit i místa ve spodním patře. Od 19 hodin se účastníci afterparty (místa na ni jsou stále volná, zájemci se ale musí předem přihlásit mailem na info@vkv-bike.cz a uhradit vstupné 50 Kč na účet číslo 2401125786/2010) mohou těšit na hudební produkci oblíbeného vsetínského muzikanta Bolka Vjaclovského.