Čtvrté letošní darování krve s onsemi VKV ve Vsetínské nemocnice bylo skutečně adrenalinové. Patnáctka statečných véčkařů sestoupila do jámy pekelné, jejíž osazenstvo z nich vysálo tu nejcennější tekutinu…

Ale ne, tak nějak by to možná znělo v bulváru. Poslední letošní darování krve s VKV bylo úžasné. Postaral se o to personál hematologického a transfúzního oddělení oděný v čertovských kostýmech, který navodil parádní atmosféru, i díky níž zvládli svou premiéru také naši prvodárci.

Vychutnali jsme si přitom i výborný punč (alcohol free) a obdrželi dárky od společnosti MP Krásno, která je mimo jiné také partnerem VKV.

Děkujeme, bylo to dnes super. Příští darování krve s VKV bude ve středu 6. března 2024 opět ve Vsetínské nemocnici. Přivítáme další členy do naší party.

Zájemci si mohou rezervovat místo již nyní v rezervačním systému. Ideálně v čase kolem 7.30 hodin, kdy se setkáme na místě. Kdo si rezervuje na tento termín místo, nechť nám dá o tom vědět e-mailem na info@vkv-bike.cz. Děkujeme.