Ačkoliv pandemie koronaviru v letošním roce ovlivňuje veřejné dění po celé planetě, 8. ročník ON Semiconductor VKV úspěšně běží a ani letos nepřijdete o oblíbené veřejné vyjížďky.

Ta první bude určená především dětem, tedy účastníkům kategorie VKV junior – s Austinem na vrchol! Název jsme jí dali „S VKV JUNIOR NA ŠPEKÁČEK“. Již z toho je patrné, co bude cílem této nenáročné vyjížďky. Kdy a jak to vše proběhne?

Setkáme se ve čtvrtek 2. července v 15 hodin na vsetínském Dolním náměstí. Odtud pojedeme zhruba 10 km dlouhou trasu, vedenou převážně po cyklostezce, a to až do našeho partnerského podniku Kuž-bar PINO, který se nachází u fotbalového hřiště v Kateřinicích.

Tam si účastníci vyjížďky budou moci opéct špekáčky nebo se občerstvit některým z nápojů. A pozor – nic není třeba brát s sebou. Všechny děti, které se vyjížďky zúčastní, získají 1 špekáček a 1 nápoj dle vlastního výběru zdarma. A to není vše. Zajímavé ceny mohou děti vyhrát v kuželkářské soutěži a užijí si i další doprovodný program.

Proto neváhejte a ve čtvrtek 2. července se k nám přidejte!